Skip to content

Materace

Właściwie dobrany materac gwarantuje nam spokojny sen. W naszej ofercie znajdą Państwo 3 rodzaje materacy: miękkie, średnie i twarde, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, trwałych i odpornych na uszkodzenia. Do wyboru są materace sprężynowe i materace piankowe.
Każdy z nas ma inne preferencje odnośnie snu, dlatego każdy potrzebuje innego materaca. Pamiętaj, że materac nie może być ani za twardy, ani za miękki, gdyż będzie mieć to negatywny wpływ na kręgosłup. Szeroki wybór sprawia, że każdy ma szansę idealnie dobrać dla siebie materac, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i stanu zdrowia. Aby zapewnić sobie jeszcze wyższy komfort, warto zainwestować w materac nawierzchniowy, który zagwarantuje wysoką higienę snu.
Średni czas snu to 8 godzin. W łóżku spędzamy zatem 1/3 życia. Wybierz materac odpowiedni do swoich potrzeb i zadbaj o komfortowy sen. W razie problemów z doborem materaca odpowiadającego Państwa oczekiwaniom prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy cennych rad i wskazówek, na co powinno się zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu materaca.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12